Multifunkčná úprava vody ECOMIX® 5v1 typ Garant 1035EA-RX79/K-20
Neohodnotené
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Výrobca: GARANT MARTIN, spol. s r.o. (Slovensko)
Hmotnosť: 30 kg
Popis:
Multifunkčná úprava vody s náplňou ECOMIX®
• Odstráni tvrdosť
• Odstráni železo
• Odstráni mangán
• Odstráni amónne ióny
• Odstráni prírodné organické látky
Zariadenie vyžaduje napojenie na odpad, žumpu alebo trativod.
Čistá voda je naším mottom pre našich zákazníkov od r. 1996 (založenie spoločnosti).
Technická špecifikácia:
Maximálny prietok vody: 0,6 m3/hod
Maximálna spotreba upravenej vody: 0,5 m3/24 hod
Teplota vody: 2°C až 40°C
Maximálny tlak vody: 6,0 bar (bez hydraulických rázov)
Minimálny tlak vody: 2,5 bar
Napojenie vody : vonk.závit ¾“
Elektrické napájanie: 230V/50 Hz (súčasťou je adaptér 12V DC)
El.príkon: 20W
Rozmery: hl. 500 mm x š. 320 mm x výška 1.080 mm